Co nas wyróżnia

products.

To, co wyróżnia nas na rynku to szeroki wybór asortymentu sportowego, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Użytkownicy naszych produktów podkreślają ich jakość, doceniają design oraz różnorodność kolorystyczną. Dajemy z siebie wszystko, aby w ofertę marki Spokey włożyć tę samą pasję, która jest na codzień w nas i z którą pragniemy się dzielić z przyszłymi użytkownikami sprzętu sportowego.

growth.

Dla nas granice nie istnieją. Od kilku lat intensywnie pracujemy nad rozwojem eksportu, co zaowocowało zaistnieniem na rynkach ponad 20 krajów. Dobre praktyki oraz miłość do sportu propagujemy również za granicą, dlatego z satysfakcją odpowiadamy na rosnące zainteresowanie marką Spokey. Nasze punkty partnerskie znajdują się m.in. na Łotwie, Litwie, Słowacji oraz w Węgrzech. W Czechach zlokalizowany jest zagraniczny oddział firmy.

quality.

Naszym celem jest dawanie radości i satysfakcji fanom sportu, zarazem od tych najmłodszych, po najbardziej doświadczonych. W szerokim asortymencie Spokey znajduje się ponad 1000 pozycji SKU udostępnianych przez cztery kanały sprzedaży: dla 900 klientów zlokalizowanych w całej Polsce, 25 krajów w całej Europie, największych znanych marek oraz dla klientów indywidualnych.

about.

W naszym zespole wszyscy są Spokey. Jesteśmy grupą młodych ludzi pełnych pasji, którzy w każdej chwili gotowi są dołożyć wszelkich starań, by klient nie tylko dokonał najbardziej korzystnego dla siebie zakupu, lecz przede wszystkim by wracał do nas za każdym razem, gdy będzie chciał spróbować czegoś nowego. Uczymy się nawzajem, przy okazji testując sprzęt, który następnie polecamy naszym klientom. Dysponujemy najnowocześniejszymi rozwiązaniami, wliczając w to innowacyjne biuro z salami konferencyjnymi o powierzchni 311 m2. Dzięki temu mamy pewność, że nasz dział rozwoju produktów ma najlepsze z możliwych warunków pracy.

logistics.

Nasze centrum logistyczne to ultranowoczesny magazyn o powierzchni 4 817 m2 oraz pracujący w nim profesjonaliści, dzięki którym każdego dnia nasz budynek opuszcza tysiące produktów trafiających do klientów w całej Europie. 7000 miejsc paletowych oraz rewolucyjny system pozwala nam realizować wysyłki w bardzo krótkim czasie.

direction.

Chcemy pokazać światu, że każdy może znaleźć dziedzinę sportu, w której będzie się spełniać, bez względu na wiek czy doświadczenie. W tym celu stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe pozycje. W trosce o środowisko pragniemy wprowadzić zupełnie nowy asortyment produktów ekologicznych. Chęć nieustannego rozwoju doprowadziła także do zmiany głównej platformy handlowej w celu zwiększenia funkcjonalności oraz kompleksowości usług marki Spokey.

why us?

O wyborze sprzętu sportowego decyduje jego wysoka jakość i niezawodność. Aby w pełni sprostać oczekiwaniom klientów, oferowany przez nas asortyment jest stale udoskonalany oraz poddawany restrykcyjnym testom. Tworzymy sprzęt w oparciu o wieloletnie doświadczenie, które służy rozwojowi marki. To dzięki temu możemy obserwować radość oraz satysfakcję z użytkowania produktów Spokey.