Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Protokół zwrotu- POBIERZ

Chcemy mieć pewność, że każdy produkt, który kupisz w naszym sklepie, spełni Twoje oczekiwania, w związku z tym oferujemy 30-dniowy okres zwrotu bez konieczności podawania przyczyny. Będziemy jednak wdzięczni za podanie powodu takiej decyzji, gdyż każda opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala na nieustanny rozwój oferty Spokey.

Zwroty należy kierować na adres: Spokey sp. z o.o. PrologisPark Chorzów Hala DC4, ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów

Gdy zaakceptujemy Twój zwrot, równowartość ceny zakupionych przez Ciebie produktów oraz koszty pierwotnej przesyłki zwrócimy Ci tą samą metodą płatności, którą dokonałeś płatności podczas składania zamówienia. W przypadku, gdy otrzymamy zwrócony towar w nieodpowiednim stanie, zwrot zostanie unieważniony, a produkty odeślemy do Ciebie. Zwracane produkty nie mogą być używane i wykorzystywane.

Co ważne, nie przyjmujemy zwrotu z opcją „za pobraniem”. Zwrotu płatności dokonujemy po zweryfikowaniu stanu towaru przez magazyn. Jeśli ich stan eliminuje możliwość przyjęcia, będą one odsyłane do nadawcy. W ciągu 14 dni zrealizujemy przelew na wskazane wcześniej konto bankowe za zwrócone produkty.

 

PROCEDURA REKLAMACJI

Protokół reklamacyjny - POBIERZ