Cennik dostaw

Mając na uwadze dostępność naszych towarów w całym kraju dbamy, aby docierały do każdego zakątka Polski.

Zapewniamy przesyłkę zamówionych towarów w ciągu 24 godzin od daty złożenia zamówienia (dla zamówień złożonych do godziny 12), a w tylko w sporadycznych już przypadkach czas wysyłki wynosi do 48 godzin. Jest to możliwe dzięki doskonale rozwiniętemu systemowi logistycznemu oraz nowoczesnemu zapleczu techniczno-informatycznemu, którym posługują się nasi pracownicy. Przy zamówieniach powyżej 500 PLN netto - pokrywamy także koszty transportu.

Proces realizacji zamówienia wsparty jest nowoczesnym systemem ERP. Bezpośrednio po złożeniu zamówienia zostaje ono poddane automatycznej weryfikacji wewnątrz systemu. Do kilku godzin po weryfikacji zamówienia zostaje ono przekazane do realizacji na magazynie. Specjalnie przeszkoleni do obsługi terminali oraz urządzeń technicznych wykorzystywanych w pracy magazynierzy przygotowują przesyłkę. W swojej pracy kierują się zasadą FIFO (first in - first out). Przygotowana, zabezpieczona do transportu przesyłka tego samego dnia jest odbierana przez współpracującą z nami firmę spedycyjną.

Dzięki tej ścisłej współpracy kompetentnej kadry i rzetelnych kooperantów zamówiony towar znajduje się u klienta na drugi dzień po wpłynięciu zamówienia do naszego systemu.

Doskonale funkcjonujący system logistyczny to jedna z cech wyróżniający naszą firmę na rynku. Jesteśmy jedyną firmą tak sprawnie obsługującą naszych klientów w branży artykułów sportowych, biurowych.

Nasze centrum logistyczne to ultranowoczesny magazyn o powierzchni 4 817 m2 oraz pracujący w nim profesjonaliści, dzięki którym każdego dnia nasz budynek opuszcza tysiącee produktów trafających do Klientów w całej Europie. 7000 miejsc paletowych oraz rewolucyjny system pozwala nam realizować wysyłki w bardzo krótkim czasie.